Seda Sayan giydiği tüm kıyafetlerini satıyorSeda Sayan televizyon ve sahne programlarında kullandığı bütün kıyafetlerini şehit aileleri için satışa çıkarttı.
Seda Sayan’a ait kişisel kıyafetlerini www.erkancelikonline.com internet sitesi üzerinden satışa çıkarttı ve buradan elde edilen gelirin tamamı şehit ailelerine bağışlanacak.

Ülkemizde yaşanan terör saldırıları sonucu evlatlatlarını kaybeden ailelere yardım amacıyla böyle bir organizasyona karar veren Seda Sayan yakinda tv8’de başlayacak programında da bu konuda çesitli çalışmalar yapacagını söylüyor.

Bir önceki yazımız olan Araf ekibi Venedik’te başlıklı makalemizde araf, kırmızı halı ve venedik film festivali hakkında bilgiler verilmektedir.

No Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazıyı okuyun:
664_4c6f9
Araf ekibi Venedik’te

Yeşim Ustaoğlu’nun yazıp yönettiği “Araf” filmi, 69. Uluslararası Venedik Film Festivali’nde eleştirmen ve festival jürisinin karşısına çıktı. Festivalin Mostra Internazionale...

Kapat